Genel 2 Ekim 2022

Mobil Sohbet Ask

Merhabalar ben nekadar ifade edebilirim bilmiyorum, ama bu gün biraz Ask konusunda sayfamızı, karalıyalım Sohbet odaları, olarak sitemizde Güzel Asklara, sahit oluyoruz bunlardan bir tanesi Zorbey ve Dadaskızı askı örnek alınacak, bir askları var Saygı Sevgi cercevesinde, Sizlerde güzel Seyler paylasmak isterseniz Deneyimli ve donanımlı  ekibimizle Sizlere yardımcı oluruz, sıcak Sohbetlerin Döndüğü sizde ask bulabilirsiniz:) Evet ask kimine Göre bir heves kimine Göre eglence Kimine Göre adı ask ama ego tatmını olan bir sey ama bana Göre benim bu yazımda tamamen özgün Düşüncelerimi paylasıp belki aranızda bu duyguyu Hafife alan Arkadasımız varsa ışık olmasını ümid ederim herkesin duygusu farklıdır bakış acısıda ama askta kutsal bir duygudurkimsenin Duygusuyla oynamak Dogru degildir kendi egolarınızı için evet yazık ki flört dönemi, insanların en fazla yalan söylediği, kendisini farklı tanıttığı ve karşısındakini yanlış tanıdığı bir dönemdir. Taraflar hem kendi kusurlarını alabildiğince gizlemeye çalışır, hem de sevdiğinin kusurlarını görmez. Muhatabını üzmemek için hoşlanmadığı şeylerden hoşlanmış gözükür. Sevdiğinin her eksik ve kusurunu te’vil eder, onlara iyi yorumlar getirir. Taraflar sanki yüzlerine birer maske takınmışlar, gerçek yüzlerini gizleyip, karşısındakinin hoşlanacağını sandığı bir kişilik sergilemişlerdir.

Evlenince bu maskeler çıkar. Amaç sevdiğine kavuşmak olduğu için artık amaca ulaşılmış, zahmete katlanmaya gerek kalmamıştır. Taraflar gerçek kişiliklerini sergilemeye başlar hersey ortaya cıkma ya baslar.

Sevenlerin odaklandığı nokta cismanî güzellik ise, sonuç daha da vahimdir. Çünkü, aşkın yöneleceği asıl adres; cisim değil, kalp ve ruhtur. Asıl cazibe ve güzellik, duygusallıkta ve ruhsallıktadır. Sevgiyi nefis adına cisme yöneltenin, arzusunun aksiyle tokat yemesi normaldir. Bu yüzden asıl güzelliği keşfedemeyenlerin evlilikleri her geçen gün sıradanlaşır ve mutsuzlukla sonuçlanır. Gerçi böyle bir evliliği kurtarmak da imkânsız değildir. Zaten benim Ömür Boyu Aşktaki çabam da buna yöneliktir.

Ben evlenince aşk biter diyenlerden değilim. Aksine evlilikle aşkın daha da kökleşeceğine inanıyorum. Aşkı bitiren evlilik değil, bizim mutlu bir evliliği yürütmeyi bilmeyişimiz. Aşk kolay başarılabilecek bir olay değil. Biz hep bencilce yaklaşıyoruz. Oysa aşk aynı zamanda, özveridir, katlanmaktır, çile çekmektir. Aşk, şefkatla beslenen, sabırla ve azimle yürütülecek uzun bir maratondur. Bu koşuyu göze alamayan aşkı keşfedemez.

Her nimet bir külfet ister. Hiçbir şey bedelsiz değildir. Aşkın ve sevginin de bir bedeli var. Ödeyeceksiniz, katlanacaksınız, gerekirse çekeceksiniz. Ama, hep bir gün yepyeni bir dünyayı keşfetme umuduyla koşacaksınız. Ufukta mutluluğu göremeyen, o umut ve gayretle sabredemeyen aşkı Yakalayamaz Mobil Sohbet odaları olarak Sevgiye aska askınıza sahip cıkın Diyoruz varken kıymetini bilin, hayat kısa kaybedince üzülmek, fayda vermio

Bana göre kazandıklarımız içinde aşkın bedeli en az ve en ucuz olandır. Bir yabancı dil öğrenmek için gecesini gündüzüne katan insanlar, bunun onda biri kadar birbirini anlamaya ve sevmeye gayret etseler dünya cennete döner sayfalar yazabilirim bu konuda ama bu günlük bukadar sevgiyle Askla kalın Her daim gülücükler yüzünüzden Eksilmesin Mutlu huzurlu ve WWw.ChatTurk.Net kalın, Hosca Dostca Kalın (S